Warning: Creating default object from empty value in /home/masscent/public_html/wp-content/plugins/hook_framework/inc/modules/options/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
مس سنتر

در خدمت شما هستیم

خدمات پژوهشی

ما ارائه دهنده انواع خدمات طیف سنجی جرمی برای پژوهش شما هستیم. بالاترین کیفیت در کنار پایین­ترین قیمت تضمین می­شود.

مشاوره

مشخصه ویژۀ ما، داشتن اطلاعات به روز و دسترسی به متخصصین در حوزۀ طیف سنجی جرمی می­باشد. شخصی سازی انواع خدمات بر مبنای هدف شما، پژوهش شما را مطمئن می­سازد.

برون سپاری پروژه

تجربۀ ما، بالاترین کیفیت و نظم را پروژۀ شما رقم می­زند. ما پاسخ­های جذابی برای پرسش­های شما ارائه می­کنیم.

درباره ما

طیف سنجی جرمی به عنوان روشی کلیدی برای پاسخ به سوالات زیستی و شیمیایی شناخته می­شود. با این وجود، دسترسی به خدمات طیف سنجی جرمی و متخصصین این حوزه در ایران بسیار محدود می­باشد و نیازمند صرف زمان و انرژی فراوان برای دستیابی به نتایج دلخواه است. این امر، انگیزه لازم برای شروع Mass Center به عنوان مرکز بین­ المللی ارائۀ انواع خدمات طیف سنجی جرمی را ایجاد کرد. این مرکز می کوشد تا با همکاری با مراکز فعال در حوزه­ های علوم طبیعی، پزشکی و دارویی سهمی در بهبود کیفیت زندگی مردم داشته باشد.

برای نخستین بار درایران، انواع خدمات طیف سنجی جرمی برای پژوهشگران به سادگی در دسترس قرار می­گیرد. طیف سنجی جرمی روشی قدرتمند برای تسریع انجام و بهبود کیفیت آزمایشات می­باشد و هزینه ها را کاهش می­دهد. ما امیدواریم نیاز به آنالیزهای طیف سنجی جرمی را با کیفیتی بالا مرتفع سازیم. همکاری با مراکز متخصص و سطح اول، ارائه پیوسته خدمات به مشتریان را میسر می­سازد. بنابراین، با آرامش خاطر پژوهش خود را به ما بسپارید.

  همکاران ما

  مرکز آموزش

  No posts were found!

  نظرات دیگران

  با ما تماس بگیرید

  +982188996828
  0990 1810584

  آدرس

  تهران، خیابان ایتالیا، حدفاصل خیابان قدس و وصال، پلاک 41 طبقه چهارم آزمایشگاه جامع تحقیقات دانشگاه تهران
  لطفا صبر کنید...

  مس سنتر